0.00 EUR
Reģistrēties

Piegāde

Pasūtījuma izpilde un piegāde

1. Pirkuma apmaksa. 

Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu iespējams norēķināties:

1.1. Apmaksa ar bankas norēķinu karti -apmaksas veids iespējams tikai saņemot preci Sia “Ugo auto” adresē- Granīta ielā 26,Rumbula, Stopiņu novads LV-1057. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsi kartes autorizācijas kvīti un EKA čeku vai preču pavadzīmi-rēķinu, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

1.2. Izmantojot bankas pārskaitījumu - pēc pasūtījuma galīgās apstiprināšanas, www.ugoauto.lv klientu apkalpošanas speciālists uz pasūtījumā norādīto e-pastu nosūtīs rēķinu vai preču pavadzīmi-rēķinu. Lūdzam veicot apmaksu, norādīt rēķina vai  preču pavadzīmes-rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA „Ugo auto” bankas kontā.

2. Pasūtījuma izpilde

2.1. Rīgas pilsētas robežās - 1 līdz 2 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža, ja prece ir noliktavā.

2.2. Latvijas teritorijā - 1 līdz 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas bankas norēķinu kontā.

2.3. Precēm, kuras nav noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 līdz 30 dienām.

3. Preces piegādes neiespējamība

3.1. Gadījumā, ja Pircēju pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies Pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz Pircēja norādīto telefona numuru vai rakstiski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.

3.2. Šādā gadījumā Pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, ja Pircējs ir izvēlējies apmaksas veidu „ar pārskaitījumu” un veicis apmaksu, vai pēc Pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu.

4. Pasūtījuma saņemšana, piegādes veidi un to izmaksas

Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties preces saņemšanas veidu:

4.1.   Bezmaksas – pasūtīto preci saņem Sia “Ugo auto”adresē- Granīta ielā 26,Rumbula, Stopiņu novads LV-1057.

4.2.   Piegāde norādītajā adresē – Sia “Ugo auto” transports piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Preces piegādes laiks un pakalpojuma izmaksas tiek saskaņotas pasūtījuma noformēšanas laikā.

4.3.   Piegāde notiek līdz norādītajai adresei. Ja vajadzīga preču izkraušana un/vai uznešana, Pircējam ir iespēja vienoties ar Sia “Ugo auto “autovadītāju-ekspeditoru par vajadzīgo palīdzību uz vietas, kas ir papildus pakalpojums, kas neietilps piegādes maksā. Ieraksti vajadzību pasūtījuma noformēšanas logā „palpildinfo”.

 

Drošības kods