0.00 EUR
Reģistrēties

Katalogs

SIA UGO AUTO kā oficiālais KOGEL ražotāja pārstāvis Latvijā piedāvā iegādāties jaunas Kogel puspiekabes un orģinālās rezerves daļas. Piedāvājumā pieejamas dažāda tipa puspiekabes – gardīnes, bortu, refrižeratora, pašizgāzēja puspiekabes. Puspiekabēm ir nodrošināta ražotāja garantija. Papildus arī piedāvājumā ir orģinālās DAF, SAF rezerves daļas.

SIA „UGO AUTO” kā līdz šim piedāvā nomā gardīnes tipa puspiekabes, refrižeratora puspiekabes, konteineršasijas, platformas un pašizgāzēju puspiekabes kā arī pārdod un iepērk lietotu komerctransportu. Nomai pārsvarā tiek piedāvātas Krone, Schmitz un Kogel markas puspiekabes, kas nav vecākas par trim gadiem, jo nomas parks tiek pastāvīgi atjaunots. Līdz ar to, tās atbilst visām drošības un tehniskajām prasībām. Šobrīd uzņēmumam ir vairāk nekā 200 tehnikas vienības, kas paredzētas gan nomai, gan tirdzniecībai.

Mēs arī iepērkam lietotas tehnikas vienības kā, piemēram, vilcējus, kravas automašīnas, puspiekabes, pašizgāzējus, refrižeratorus, cisternas, konteineršasijas, traktortehniku, kokvedējus un cita veida tehniku.

Piedāvājam arī komisijas tirdzniecību:

  • Bezmaksas stāvvieta;
  • Plašs eksporta klientu loks;
  • Komisija tikai pārdošanas gadījumā;
  • Bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas auto tirdzniecības mājaslapās.
Drošības kods